Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Bluetooth Sonar pro Smartphone

 

Musí být spárován s chytrým telefon nebo tabletem pomocí aplikace "Fish Helper", která je k dispozici zdarma.

 

Tento unikátní produkt byl vytvořen pro amatérské i profesionální rybáře. Je vhodný k vyhledávání míst, kde se ryby nachází, na určení hloubky vody. nebo jen na prozkoumávaní dna.

Sonar funguje na principu šíření zvukových vln. Pomocí sonaru určuje rybí radar obrys a strukturu dna jezera, a na základě toho určuje aktuální hloubku. Bezdrátový vysílač vydává zvukové vlny a podle toho, za jak dlouho se zvuk odrazí, určuje hloubku vody, vzdálenost, velikost živočichů
(ryb) a dalších předmětů.

Bluetooth Sonar pro Smartphone je možné použít v řece, jezeře nebo i slané vodě. Kvuli menšímu hloubkovému ponoru (max 50 metrů) je výborný na prohledávaní mělkčích vod a řek. Je taktéž vhodný na prozkoumávání speciálních míst například zatopené vesnice.

Tento snadno přenosný sonar je ideálním řešením pro každého rybáře.

Pro správnou funkčnost si musíte do svého mobilu či tabletu stáhnout aplikaci "Fish Helper", která je zdarma v každém appstore.

 

 

 

Popis produktu:

  • Hloubka ponoru: max 50 metrů
  • Rozsah měření: min-max / 6-35 metrů
  • Výdrž: 6-8 hodin po nabítí
  • Sonar funguje na baterie 3,7V lithium
  • Velikost Sonaru: : 80 * 60mm
  • Obsahuje alarm, který lze dle potřeby spustit či vypnout.
  • Frekvence sonaru: 125KHZ

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost