Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Hyperakumetrický prodyšný síťový materiál usnadňuje aktivaci chladicího ručníku, když jej jednoduše namočíte a vyždímete. Na rozdíl od PVA materiálu, je hedvábně měkký, ohebný, snadno se skládá. Ručník chladí až 3 hodiny a snižuje tělesnou teplotu. Namočená tkanina je příjemná na dotek, ne nepríjemně vlhká. Poskytuje také ochranu proti slunečnímu záření UPF 50.


JAK TO FUNGUJE? Technologie superabsorpčního vláknitého pletence síťoviny upravuje vodu uvnitř a zajišťuje zadržování vody, takže se za pár vteřin se ochladí.  Pokud se budete hodně potit, osušte "slanou vodu" tímto ručníkem. Sůl snižuje rychlost odpařování / chlazení

Množství: 1ks
Velikost: 30 * 80 cm 
Použijte: běh, joga, pilates, fitness

Chladicího efektu se nedosahuje chemickou reakcí, ale pouze technologickým zpracováním textilních vláken.
 
Ideální pokud si na slunci spálíte záda nebo ramena, je schopný udržovat výrazně nižší teplotu , než je teplota těla a to 2 – 4 hodiny.
 
Ručník zchladí tělo během pár sekund a velmi snadno se používá: stačí ho namočit, vyždímat přebytečnou vodu a  3 – 5× napnout. Začne ihned ochlazovat.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost